Ana Sayfa
AkTur

Eviniz Bodrum'da...

Bodrum ve Datça’daki siteleri, rezidansları ve apart otelleriyle hem çağdaş yaşamın hem de nitelikli turizmin taşıyıcısı konumunu 1971 yılından bu yana sürdüren, dimdik ayakta bir anıt kuruluştur, AK-TUR A.Ş…

Kültüre, sanata, çağdaş yaşama, paylaşmaya, kısacası insana dair her alana ve doğaya duyarlı bir yönetim anlayışındadır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet temel değerdir.

AK-TUR, 2019 yılında kapılarını açan “Zefirya Kültür ve Sanat Merkezi” ile, sanata büyük bir yatırım yapmıştır. 2019 yazında Gümüşlük Klasik Müzik Festivali ile beraber uluslararası alandan gelen 4 farklı sanatçının klasik müzik konserleri misafirlerimize unutulmaz anlar yaşatmıştır. 2020 yılında bu konserler artarak devam edecektir.

2019 yılı içerisinde eski Arşipel Restorantı, “The New Archipel” adı ile tekrar hizmet vermeye başlamıştır. Bir zamanların efsane lezzetleri, yine aynı kuruluş felsefesi ile misafirlerin tadımına sunulmuştur.

Mavi Plaj Restoranımızda, yeni bir işletme anlayışı ve zengin menüsü ile misafirlerimizin gün boyu keyifli anlar geçirmesi temel hedefimizdir.

Residence ve Apartların hizmet kaliteleri de her yıl yapılan yenilemelerle, yükseltilmektedir. Hizmet verdiğimiz tüm plajlar Mavi Bayraklıdır. Yüzme havuzlarımız Bodrum’da en yüksek hijyen standartlarındadır. Dünyada sayılı kamp alanlarından biri de Datça Kamping’dir.

Aktur Villaları
Ana Sayfa
Zefirya Kültür ve Sanat Merkezi
Zefirya Kültür ve Sanat Merkezi
AK-TUR A.Ş. Sanatın Hizmetinde...
Oğuz Özay Tanıtım